Leden

Aannemingsbedrijf F. van Meijeren

info@fvanmeijeren.nl 0180 - 512 164

Antum

Ivor Koen ikoen@antum.nl 0180 - 76 90 65

B-K IT Solutions

Bas Kraan b.kraan@b-kitsolutions.nl 0180 - 82 02 00

Bomenwacht Nederland

Leon Spek l.spek@bomenwacht.nl 010 - 264 65 55

BV Betonindustrie

Chris van der Poel cvdpoel@bvbetonindustrie.nl 06 - 229 607 28

C. Spek Bouw- en Aannemingsbedrijf

Kees Spek info@cspekbv.nl 0180 - 68 15 32

Controlin

Henk Lammertse h.lammertse@controlin.nl 06-13139090

De Binnendeur

De binnendeur info@debinnendeur.nl 0182 - 60 12 97

Dekker Transport BV

Jan Duel j.duel@dekkergroep.com 06 - 535 558 70

Droomvlucht

Droomvlucht winkel@dvkrimpen.nl 0180 - 32 82 31

FACET Accountants en Adviseurs

Cees-Jan Kwakernaak c.kwakernaak@facet-accountants.nl 010 - 452 61 44

Gego Expert / EuroPart

Marco de Jager krimpenaandeijssel@expert.nl 0180 - 51 29 90

Gelein

Gelein info@geleijn.com 0180 - 68 13 47

Goos Reclamemakers

Marcel Goos marcel@gooscm.nl 06 - 558 723 35

Goudriaan Transport

planning@goudriaantransport.nl 0180 - 681 308

Harvest promogifts

Onno Terlouw info@harvest-promogifts.nl 06 - 51340505

ING Bank

Martin Hordijk martin.hordijk@ing.nl 06 - 579 983 21

Isendoorn Tweewielers

Serge van den Arend info@isendoorntweewielers.nl 078 - 618 19 25

KEF

KEF amazingcompany.eu 073 - 5430775

Kogros Teamwear B.V. (Quick)

Marco van der Graaf marco.vandergraaf@kogros.nl 06 – 41185985

Machinefabriek van der Waal

Richard van der Waal richard@mfvanderwaal.nl 06 - 511 469 87

Mul BV

Jan Monhemius info@mulbv.nl 0182 - 53 88 20

Nederlof

Nederlof Fish info@nederlof-fish.nl 0187 – 49 31 11

Plus Vergeer

Henk Vergeer vergeer@plussupermarkt.nl 06 - 816 153 56

René Boers

René Boers m.boers5@chello.nl 06 - 502 686 00

Roteck

Corné van Cappellen info@roteck.nl 0180 518 513

Scherp Verpakkingen

Leen Schakelaar leen@scherpverpakkingen.nl 0180 - 59 35 35

Serromah Shipping BV

Serromah Shipping BV operations@serromahshipping.com +31(0)10 289 1616

Spek Kozijn Techniek

Kees Spek info@spekkozijn.nl 0180 - 68 42 93

Steenstraat Holding

Jan-Hendrik Neet jhneet@xs4all.nl 06 - 515 707 13

SVMakelaardij

Mark Swijnenburg info@svmakelaardij.nl 0180 - 51 00 90

Teken- en adviesbureau Star bv

Wim Star w.star@tabstar.nl 06 - 50 275 438

TruMarine

Michel Diesveld mdiesveld@trumarine.nl 06 - 517 768 63

Vakgarage Blok

info@vakgarageblok.nl 0180 - 510 579

Van Mullem B.V.

Peter van Mullem vanmullem.bv@gmail.com 06 - 533 747 59

Home - Vrienden van OVVS - Agenda - Deelname - Download - Contact

Copyright ©2021 OVV Spirit. Alle rechten voorbehouden. Webdesign door Internetbureau Antum