Leden

Antum

Ivor Koen ikoen@antum.nl 0180 - 76 90 65

B-K IT Solutions

Bas Kraan b.kraan@b-kitsolutions.nl 0180 - 82 02 00

BV Betonindustrie

Chris van der Poel cvdpoel@bvbetonindustrie.nl 06 - 229 607 28

Dekker Transport BV

Jan Duel j.duel@dekkergroep.com 06 - 535 558 70

Diaro

Robert de Bruijs info@diami.nl 06 - 543 607 00

FACET Accountants en Adviseurs

Cees-Jan Kwakernaak c.kwakernaak@facet-accountants.nl 010 - 452 61 44

Gego Expert / EuroPart

Marco de Jager krimpenaandeijssel@expert.nl 0180 - 51 29 90

Goos Reclamemakers

Marcel Goos marcel@gooscm.nl 06 - 558 723 35

Harvest promogifts

Onno Terlouw info@harvest-promogifts.nl 06 - 51340505

ING Bank

Martin Hordijk martin.hordijk@ing.nl 06 - 579 983 21

Kogros Teamwear B.V. (Quick)

Marco van der Graaf marco.vandergraaf@kogros.nl 06 – 41185985

Machinefabriek van der Waal

Richard van der Waal richard@mfvanderwaal.nl 06 - 511 469 87

Plus Vergeer

Henk Vergeer vergeer@plussupermarkt.nl 06 - 816 153 56

René Boers

René Boers m.boers5@chello.nl 06 - 502 686 00

Radder Horecare BV

Trevor Etman trevor@radder.nl 010 - 442 22 25

Roteck

Corné van Cappellen info@roteck.nl 0180 518 513

Scherp Verpakkingen

Leen Schakelaar leen@scherpverpakkingen.nl 0180 - 59 35 35

C. Spek Bouw- en Aannemingsbedrijf

Kees Spek info@cspekbv.nl 0180 - 68 15 32

Spek Kozijn Techniek

Kees Spek info@spekkozijn.nl 0180 - 68 42 93

Steenstraat Holding

Jan-Hendrik Neet jhneet@xs4all.nl 06 - 515 707 13

Teken- en adviesbureau Star bv

Wim Star w.star@tabstar.nl 06 - 50 275 438

Van Mullem B.V.

Peter van Mullem vanmullem.bv@gmail.com 06 - 533 747 59

Controlin

Harry Brands h.brands@controlin.nl 06 - 131 395 95

De Drie Maenen

Sjaak Mudde info@horecadedriemaenen.nl 06 - 537 737 72

TruMarine

Michel Diesveld mdiesveld@trumarine.nl 06 - 517 768 63

Bomenwacht Nederland

Leon Spek l.spek@bomenwacht.nl 010 - 264 65 55

Mark Kozijntechniek

Mark Slappendel info@kozijntechniekmark.nl 0182-353151

Mul BV

Jan Monhemius info@mulbv.nl 0182 - 53 88 20

Isendoorn Tweewielers

Serge van den Arend info@isendoorntweewielers.nl 078 - 618 19 25

Home - Vrienden van OVVS - Agenda - Deelname - Download - Contact

Copyright ©2019 OVV Spirit. Alle rechten voorbehouden. Webdesign door Internetbureau Antum